FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dystrybucji naszych książek:

Oznacza, że nakład danej publikacji został wyczerpany i nie istnieje możliwość  zamówienia.

Zamówienia wysyłkowe z opcją przedpłaty na konto są realizowane od poniedziałku do piątku niezwłocznie po otrzymaniu od skarbnika towarzystwa informacji o zaksięgowaniu na koncie bankowym opłaty za dane zamówienie. Przekazanie takiej informacji trwa 1-2 dni (z przyczyn losowych może się zdarzyć, że ten czas jest dłuższy).

W przypadku przesyłki za pobraniem zamówienie jest realizowane w dniu jego złożenia.

Niestety nie ma takiej możliwość. W dystrybucji krajowej książki wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Tak, prowadzimy dystrybucję naszych książek zagranicą. W takim przypadku obowiązują ceny w euro wprowadzone na naszej stronie internetowej. Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia w zależności od kraju dostawy i wielkości zamówienia.

Prosimy o kontakt z naszym działem dystrybucji: dystrybucja@vistulana.pl Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i przedstawi warunki współpracy.

Taka możliwość istnieje w przypadku zamówień składanych przez państwowe lub samorządowe instytucje i placówki prowadzące szeroko rozumianą działalność naukowo-dydaktyczną (uniwersytety, instytuty badawcze, biblioteki, muzea, itp., oraz firmy księgarskie, z którymi nawiązaliśmy współpracę handlową na jasno określonych warunkach.