Opublikowano

I nagroda im. Stefana Krzysztofa Kuczyńskiego, edycja 2020 w kategorii “Książki z zakresu źródłoznawstwa i nauk pomocniczych historii”!

Szanowni Państwo,
nasze publikacje zbierają kolejne nagrody!

“Dokumenty polskie z archiwów dawnego Królestwa Węgier, t. 6: Dokumenty z lat 1531–1540 w opracowaniu Stanisława Sroki zdobyły I nagrodę im. Stefana Krzysztofa Kuczyńskiego, edycja 2020 w kategorii “Książki z zakresu źródłoznawstwa i nauk pomocniczych historii”.

Cieszymy się i gratulujemy Autorowi, życząc kolejnych sukcesów!

http://www.studia-zrodloznawcze.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=41:nagroda-im-s-k-kuczynskiego-edycja-2020-etap-ii&catid=9&lang=pl&Itemid=108

Opublikowano

II Wirtualne Targi Historyczne

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Wirtualnych Targach Historycznych organizowanych przez portal histmag.org 
 
Z tej okazji przygotowaliśmy rabat 10% na wybrane tytuły naszego Wydawnictwa.
Targi potrwają do 29 listopada.
 
Zachęcamy również do odwiedzin naszych aukcji na Allegro, gdzie możecie skorzystać z rabatów targowych i wygodnej możliwości wysyłki paczkomatem.
 
Przydatne linki:
 
 
 
Opublikowano

Nominacja do nagrody książki roku 2019!

Nasza książka “Archiwum teatru XIX wieku. Ludzie, dokumenty, historie” została nominowana do Nagrody Polskiego Towarzystwa Badań Teatralnych za najlepszą publikację książkową z zakresu wiedzy o dramacie, teatrze, widowiskach i innych sztukach performatywnych,  wydaną w roku 2019!

Opublikowano

Nawiązaliśmy współpracę z Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Z radością informujemy, że Wydawnictwo Towarzystwa Naukowego “Societas Vistulana” rozpoczęło współpracę z Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, która powierzyła nam wydanie efektów badań w ramach grantu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Owocem tej współpracy jest publikacja “Inkluzja. Wybrane aspekty w teorii i praktyce pedagogicznej” pisana pod red. Joanny Aksman i Beaty Zinkiewicz.